logo
настоящий китайский чай
Мова:

Мови

  • Українська
  • Русский

      Якщо Вам надоїли або приїлися класичні чаї, спробуйте купити трав'яний чай (суху суміш різних трав) - саме те, щоб змінити одноманітність на що-небудь цікавеньке, та ще й досить корисне.

   Трав'яний збір (чай) як правило має масу лікувальних властивостей, його рекомендують пити і при різного виду захворюваннях (при показах звісно), і для профілактики, та й просто так. Але якщо регулярно вживати один і той же трав'яний лікувальний чай - це вже терапія, і цим не потрібно зловживати. Виключення - вітамінні чаї на основі листя малини, смородини, суниці та ін. Їх можна вживати постійно, побічних ефектів вони не мають, тільки користь. 
    Ні для кого не секрет, що основу всієї народної нетрадиційної медицини складають саме чаї з трав, так як нема нічого більш ефективного ніж дикі рослини, які ростуть в екологічно чистих місцях. Але для того, щоб купити трав'яний чай в Україні нормальної якості, треба чітко розуміти по яким критеріям його вибирати.

 Сировина повинна бути відносно свіжою, не перележаною, тобто зібраною не більше як 9-12 місяців тому, в певний час доби і потрібну фазу місяця (цей параметр для кожної трави свій), інакше лікувальні якості будуть в кілька разів нижчими ніж потрібно. Крім того, треба також уточнити яким був процес сушки і де вона проводилася - це теж важливо. А в іншому все просто: замовляємо потрібні трави, беремо відповідний рецепт, змішуємо, заварюємо згідно інструкції, і п'ємо собі в задоволення та на здоров'я. 

   Замовляйте в нас фіточай на будь-який смак та від будь-яких хвороб, не пожалієте!