logo
настоящий китайский чай
Мова:

Мови

  • Українська
  • Русский

Доставка

   Шановні наші покупці. Просимо Вас дуже уважно прочитати умови доставки замовлень!

 
      Після того, як Ваше замовлення було оформлено, ми зв'яжемося з Вами по телефону для того, щоб підтвердити Ваше замовлення а також уточнитьи всеі питання, які стосуються доставки та оплати.  
 
     Далі Ваше замовлення поступить на формування та дальнішу відправку. В даный момент ми відправляємо замовлення тільки по території України слідуючими службами доставки:
 
 «Нова пошта» та «Інтайм».
 
     Зверніть будь-ласка увагу на те, що після відправки замовлення, ми маємо Вам відправити СМС де буде вказано номер товаро-транспортної накладної, згідно якого Ви і зможете отримати посилку в одному з відділень вибраної транспортної компанії.
 
    Також просимо Вас після того, як Вам прийшло СМС з номером накладної, та пройшло 2 дні, не потрібно чекати СМС від транспортної компанії з повідомленням про прибуття Вашого замовлення, самі звертайтеся в Ваше відділення транспортоної компанії, так як транспортні компанії не завжди відправляють відповідні СМС. Тому, щоб Ваше замовлення не поїхало назад, поцікавтеся про це у транспортній компанії.
 
     Для того, щоб безперешкодно отримати замовлення в транспортній компанії, Ви повинні мати з собою паспорт, та номер з СМС товаро-транспортної накладної.
 
     При отриманні замовлення уважно огляньте вміст посилки щоб переконатися в тому, що ті товари, які Ви замовляли присутні, а також, що вони ніде не пошкоджені. Якщо ж виникає ситуация з недостачею чогось в посилці або її пошкодженням, просимо Вас зразу звертатися до відповідних працівників транспортної компанії, де Ви отримуєте свою посилку, щоб скласти акт недостачі і зв'язатися з нами для позитивного вирішення даної ситуації.
 
     Взнати адреси відділень всіх транспортних компаній можна в інтернеті.