logo
настоящий китайский чай
Мова:

Мови

  • Українська
  • Русский

Оплата

 

 

      Раблячи покупки в нашому інтернет-магазині, Ви зможете оплатити замовлені Вами товари кількома зручними для цього способами:
 
1. Передплата.
 
   Оплату на розрахунковий рахунок в в УкрСиббанк BNP Paribas Group або ПАТ «Райфайзен банк «Аваль». Вартість послуг банку (комісія) сплачується окремо, її сума буде розраховуватися згідно тих тарифів, які діють на даний момент в банку, через який Ви бедете оплачувати замовлення.
     
  Після того, як Ваше замовлення буде підтверджено, Ви отримаєте відповідний рахунок на його  плату, який ми зразу надішлемо у буль-який зручний для Вас спосіб: на електронну адресу, чи по факсу.
 
2. Накладний платіж.
 
         Ви маєте змогу провести оплату товарів також накладним способои, тобто при отриманні замовлення у відповідній службі доставки, яка доствавила Ваше замовлення («Нова пошта» чи «Інтайм»). Оплата ж за сам переказ нам Ваших коштів ( тобто комісія транспортної компанії) сплачується покупцями окремо. Така комісія - плата службі доставки за переказ Ваших грошових коштів. Ставки комісії служб доставки такі :  
 
Нова почта  :  20 грн + 2% від вартості зробленого замовлення;
 
Інтайм  :  25 грн + 1 % від вартості замовлення;
 
Делівері :  дана служба доставки послуг по переказу коштів не надає.
 
  
      Крім цого, є велике прохання робити замовлення на суму не менше ніж 200 грн, тому что при замовленні товарів на нижчі суми, вартість доставки Вашого замовлення буде суттєвою у порівнянні з його вартістю, що призведет до подорожчання замовлення.
 
 
Далі Ви можете перейти до вибору товарів, по зсилці:  ПЕРЕЙТИ ДО ВИБОРУ ТОВАРІВ