Telegram
Viber
WhatsApp
Елітний чорний чай Дянь Хун із землі Дянь 100 г

Елітний чорний чай Дянь Хун із землі Дянь 100 г

  • Артикул: RDT-15005а
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴810.00грн.

  • Без ПДВ: ₴810.00грн.

    Крутий і вкрай популярний в Україні та Китаї чорний сорт чаю, який створюють у провінції Юньнань, де вперше його представили ще 1939 року, і до нашого часу його унікальний аромат і смак вже зміг завоювати серця сотень мільйонів шанувальників.
  Виготовлення відбувається з використанням добірних верхніх листів пагона і тіпсів.
  Аромат у елітного дянь хуна дуже вишуканий, складається з нот тропічних фруктів, азіатських горіхів, квіткового пилку і кори. Заварка - темно-помаранчева. Смак крутий - у ньому є деревні, фруктові та квітково-медові теми.
     Заварюють цей Дян Хун починаючи з 1 хвилини, в 4-5 проливів з пропорцією 1 г сухого чаю на 60 мл окропу.
   Дянь Хун - це дуже підбадьорливий чай, що очищає організм, він активізує концентрацію і покращує пам'ять, очищає і зміцнює судини і перикард, він є потужним антиоксидантом, поступово приводить у норму вагу і рівень цукру, виводить токсини і має протинабрякові властивості.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре