Шу Пуер Да І 7572 млинець 357 г 2009 рік
- Артикул: Y09-20
- Наявність: Є в наявності
-
₴1750.00грн.
- Без ПДВ: ₴1750.00грн.
Уже давно культовий класичний сорт старого темного пуеру, який представлений одним із найвідоміших у всьому морі та в Україні брендів - "Да І". Пуер витриманий - колекційний, 2009 року створення, високої щільності, складається з каліброваної добірної сировини (лист і тіпса), що розклалася на дуже старих деревах на плантаціях у Сішуанбаньна (Повіт Менхай, що в Юньнані).
Серія вже топова - 7572. Рецепт купажу та обробки унікальний і давно став своєрідною візитною карткою іменитої "Менхайської" чайної мануфактури. Перший екземпляр 7572 на ній виготовили аж 1975 року, хоча і сьогодні ця лінійка посідає вагоме місце в популярності у гурманів шу пуерів усього світу і з кожним роком стає дедалі популярнішою.
Аромат у цього 7572 крутий і виважений: складається з суміші сушених яблук і груш, а також вкраплень деревини з фініками і кількома прянощами. Смак - симбіоз нот сушених фруктів разом із шоколадом і фініком.
Заварюється пуер 7572 тільки проливами (в термосі заварювати немає сенсу - буде дуже міцним), тримає 8-9 повноцінних циклів! Пропорція: 4-5 грам відколотого шу беремо на 280-300 мл свіжого крутого окропу. Заварюємо в прогрітому заварнику (спочатку ополіскуємо чай окропом) і далі настоюємо починаючи з 60 с.
Користь 7572. Він швидко очищає організм від токсичних речовин і прискорює метаболічні процеси, що сприяє зниженню ваги, покращує травлення і роботу печінки, приводить до тями, бадьорить і додає сил, сприяє омолодженню.





