Telegram
Viber
WhatsApp
Шу пуер Лао Бань Чжанг 2014 рік 100 г

Шу пуер Лао Бань Чжанг 2014 рік 100 г

  • Артикул: Y15-03
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴270.00грн.

  • Без ПДВ: ₴270.00грн.

 Цей сорт - гідний витвір китайських пуерних майстрів, він давно відомий серед гурманів. Створений на підприємстві «Лонгбао» ("Юннань Хонгаооджі). Млинець складається з великого темного пуерного листя і вельми щільно спресований.
  Lao Ban Chzhang вельми ароматний шу, він характеризується вишуканим м'яким ароматом, в якому добре відчуваються фінікові та сухофруктово-солодові, а також компотно-деревні нотки. Заварка має класні деревні та фініково-хлібні нотки з нюансами сушених фруктів.
  Гурмани рекомендують цей сорт, бо він має відновлювальні та енергетичні властивості, він також збагачує тіло корисними амінокислотами та антиоксидантами. Бореться з патогенними бактеріями і впливає як нейропротектор, поліпшити якість зубів і шкіри.
  Як його заварювати? Потрібно 5 грам пуеру залити окропом (200-240 мл) і настояти починаючи з 50-60 с. Цей Лао Бан Чжанг можна заварити 3-4 рази. Суперські ціна і якість.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре