Таблеточний Шен пуер Золотий Торт 2022 100 г
- Артикул: Y12-108
- Наявність: Є в наявності
-
₴230.00грн.
- Без ПДВ: ₴230.00грн.
Дуже цікавий пігулковий шен пуер, серії «Золотий торт». Створений із солідного листя разом з типсами, які заготовлюються суто зі старих чайних кущів, які ростуть у садах Манчжень, що в районі Менхая, в окрузі Xishuangbanna. Підприємство-виробник – «Menghai Qingze Tea», держстандарт – GB/T22111.
Золотий торт має характерний тютюново-трав'янистий аромат із пряно-квітковими нюансами. На смак цей шен тютюново-трав'яний із темами квітів.
Заварюється Золотий Торт 2-4 рази, для цього потрібно одну таблетку залити 400 мл окропу та настояти 1 хвилину. Наступні заварювання мають бути тривалішими за попередні на 80-150 с.
Це відмінний врівноважуючий і очищаючий шен, він добре впливає на фігуру, імунітет, стан крові та обмін речовин. Можна брати не роздумуючи.



